Aktualności z życia Klubu Shoto

Kalendarz KKT Shoto

Informacje o Klubie Shoto

Instruktorzy Klubu Shoto

Plan zajęć Klubu Shoto

Plan zajęć Klubu Shoto

Galeria Klubu Shoto

Do ściągnięcia od Klubu Shoto

Poczta członków Klubu Shoto

Linki do stron zewnętrznych

Kontakt do Klubu Shoto

Urząd Miasta w Pile

Drukarnia Elso

Drukarnia Elso

Drukarnia Elso

Drukarnia Elso

Drukarnia Elso

Drukarnia Elso

Aktualności

Aktualności 2012

2011.12.22 Życzenia Świąteczne


Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Życzy Prezes Zarządu Jarosław Skura.

 

2011.12.22 Trening Złotów

W dniu 29.12.2011r. o godz 11.00 odbędzie się trening sekcji Złotów.

 

2011.12.22 Wyniki Turnieju Mikołajkowego

W dniu 17.12.2011r. Klub Karate Tradycyjnego "Shoto" zorganizował coroczny Turniej Mikołajkowy. W zawodach udział wzięło około 160 zawodników sekcji z Piły, Krajenki, Złotowa, Różewa, Starej Łubianki, Miasteczka Krajeńskiego i Białośliwia. Jak co rok głównym gościem Turnieju był Święty Mikołaj rozdający słodkości wśród zgromadzonej publiczności jak i samych zawodników.

Turniej nie odbyłby się bez pomocy naszych przyjaciół którym serdecznie dziękujemy:

Urzędowi Miasta Piła

Firmie Bentawed Panu Bogdanowi Matuszewskiemu

Firmie Spedex

Firmie Reuda,Maliński Hrynkiewicz S.C.

Pani Lewczuk Karolinie firma "Karol"

Firmie SEYKOS

Panu Mariuszowi Markowskiemu Sportowy Tygodnik Nowy

Panu Kamilowi Ceranowskiemu Express TV

Pani Alicji Tokarczuk Helios

Pani Izabeli Kopczyńskiej- Pęczek Aquapark Piła

Agencja Ubezpieczeniowa Zbigniew Skura

Jaro-Sport

Panu Mirosławowi Szostak

Państwu Annie i Tomaszowi Widawskim

Panu Pawłowi Stafiniak

Pani Agacie Łobos

Pani Katarzynie Kamińskiej

Panu Jarosławowi Zdziabek

Panu Piotrowi Soleckiemu

Wyniki zawodów:

Przedszkolaki 9 -6 kyu

1.Marek Wruk - Krajenka

2.Dawid Młynarczyk - Krajenka

3.Klaudia Brzeczkowska - Krajenka

4.Seweryn Binkowski - Krajenka

Przedszkolaki i 1 klasa 9 kyu

1.Aleksandra Posert - Białośliwie

2.Gracjan Brożek - Różewo

3.Kaja Karniowska - Różewo

4.Marcel Solecki - Piła

Kadeci 9 kyu

1.Paweł Kupilas - Białośliwie

2.Dawid Przybylski - Białośliwie

3.Gabriel Kamiński - Piła

4.Oskar Tobera - Stara Łubianka

Kadeci 8 kyu

1.Laura Kubiak - Piła

2.Alicja Muszyńska - Piła

3.Katarzyna Stafiniak - Piła

4.Kacper Jerzak - Piła

Kadeci 7 -5 kyu

1.Mateusz Hałuza -Piła

2.Dominik Barteczka - Piła

3.Zuzanna Łobos - Piła

4.Łukasz Hałuza - Piła

Junior młodszy 9 -3 kyu

1.Filip Stelcer - Piła

2.Damian Gliniecki - Złotów

3.Daria Wilk - Złotów

4.Artur Olędzki - Piła

Wideo relacja dzięki pomocy Express TV tutaj.

 

2011.12.18 Pogrzeb

Pogrzeb Św. Pamięci Pani Anny odbędzie się w środę 21.12.2011r. o godz. 14.30 na cmentarzu komunalnym w Pile,msza o godz 13.30 w Kościele Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych Osiedle Górne.

 

2011.12.17 Wyrazy współczucia

Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci żony - jednego z największych przyjaciół klubu Pana Bogdana - składa Zarząd i członkowie KKT Shoto.

 

"Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność"

2011.12.12 Turniej Mikołajkowy

 

2011.12.06 Egzamin

W dniu 06.12.2011r. egzamin na biały pas zdawały dzieci z sekcji Piła, Stara Łubianka, Różewo, Białośliwie i Miasteczko Krajeńskie.

 

2011.11.30 Plan treningów na miesiąc grudzień.

W miesiącu grudniu grupa średnia i początkująca przychodzi na zajęcia 3 razy w tygodniu, plan poniżej.

  wtorek środa piątek
Grupa początkująca 17.00 - 18.15 17.00 - 18.15 17.00 - 18.15
Grupa średnia 18.15 - 19.15 17.00 - 18.15 17.00 - 18.15

 

2011.11.23 Turniej Mikołajkowy

W dniu 17.12.2011r. w Szkole Podstawej nr 1 ul.Buczka 11 KKT Shoto organizuje coroczny Turniej Mikołajkowy na który zapraszamy członków klubu z rodzinami, start 9.00. Gość specjalny - Święty Mikołaj.

 

2011.11.23 Seminarium z Sensei Jackiem Wierzbickim

Tematem przewodnim czwartego Seminarium z Sensei Jackiem Wierzbickim było doskonalenie techniki kopnięcia ushiro - geri oraz podstawowe techniki BJJ, walka w parterze.

Relacja ExpressTV tutaj.

2011.11.22 Egzaminy

Sekcja Krajenka i Złotów - 01.12.2011r.

Sekcja Piła, Białośliwie, Miasteczko Krajeńskie, Stara Łubianka, Różewo - 06.12.2011r.

Koszt egzaminu 60zł płatne do ostatniego treningu przed egzaminem.

 

2011.11.07 II Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym

W dniu 06.11.2011r. reprezentacja naszego klubu startowała w II Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym w Sławnie.

Wyniki zawodów:
Kata indywidualne dziewczat ur. 2002 i młodszych (9-7 kyu)
1. Katarzyna Stafiniak - KKT Shoto Piła
2. Oliwia Wójcicka - Kuro Obi - Gdansk
3. Julia Gawronska - KK Bytów
4. Alicja Muszynska - KKT Shoto Piła

Kata indywidualne chłopców ur. 2002 i młodszych (6-4 kyu)
1. Nikodem Narloch - Koscierski Klub Karate-Do Seiunchin
2. Dorian Gierszewski - Koscierski Klub Karate-Do Seiunchin
3. Jabłonski Antoni - Sławienski KKT
4. Łukasz Hanuza - KKT Shoto Piła

Kata indywidualne dziewczat ur. 1999, 2000, 2001 (9-7 kyu)
1. Marta Kryzel - Koscierski Klub Karate-Do Seiunchin
2. Laura Kubiak - KKT Shoto Piła
3. Emilia Kotz - KK Bytów
4. Julia Wawiórko - KK Wejherowo

Kata indywidualne chłopców ur. 1999, 2000, 2001 (9-7 kyu)
1. Stanisław Jakubowski - Koscierski Klub Karate-Do Seiunchin
2. Dominik Kotz - KK Bytów
3. Łukasz Piechota - KKT Shoto Piła
4. Filip Szpakowicz - KKT Shoto Piła

Kumite indywidualne juniorek młodszych:
1. Daria Wilk - KKT Shoto Piła
2. Oliwia Baranowska - KKT Gdynia
3. Natalia Kubiak - KKT Shoto Piła
4. Magdalena Kochalska - Gdanski KKT

Kumite indywidualne juniorów młodszych :
1. Lesko Bartosz - KKT Gdynia
2. Kosiecki Mikołaj - Koscierski Klub Karate-Do Seiunchin
3. Gliniecki Damian - KKT Shoto Piła
4. Lotka Jakub - KKT Gdynia

Kumite indywidualne juniorów:
1. Kurzawa Filip - KK Gdynia Grabówek
2. Konieczny Tomasz - KK Gdynia Grabówek
3. Dyrla Filip - KKT Shoto Piła
4. Józefczyk Konrad - KK Wejherowo

 

2011.10.13 Seminarium z Sensei Jackiem Wierzbickim 5 dan 18 - 20.11.2011r.

Seminarium odbędzie się w:

Szkoła Podstawowa nr 1 ul.Buczka 11

18.11.2011r. piątek

17.00 -18.00 - dzieci

18.15 - 19.45 - grupa starsza

Szkoła Podstawowa nr 12 ul.Lelewela 140

19.11.2011r. sobota

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - 15.00 - przerwa obiadowa

15.00 - 16.15 - dzieci

16.15 - 17.45 - grupa starsza

20.11.2011r. niedziela

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - egzaminy

 

2011.11.03 Trening Złotów

W sobotę 05.11.2011r. o godz. 10.00 odbędzię się trening sekcji Złotów.

 

2011.10.31 Trening Złotów

W dniu 31.10.2011r. trening w Złotowie odwołany.

 

2011.10.27 Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym

23 października 2011r. w Gnieznie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W tunieju udział wzięło 130 zawodników z Poznania, Gniezna, Wrześni, Zielonej Góry, Torunia i Piły. Rezprentacja KKT Shoto zdobyła 8 medali, wyniki poniżej:

Kata Dzieci do lat 7 (9-7kyu)
3 m-ce Mateusz Wiedro

Kata Dziewcząt 8-9lat (9 -7kyu)
1 m-ce Katarzyna Stafiniak
2 m-ce Alicja Muszyńska

Kata Chłopców 8-9lat (6-4kyu)
2 m-ce Łukasz Hałuza

Kata Dziewcząt 10 -12lat (9-7kyu)
3 m-ce Laura Kubiak

Kata Dziewcząt 10 -12lat (6-4kyu)
2 m-ce Zuzanna Łobos

Kata Chłopców 10 -12lat (9-7kyu)
3 m-ce Łukasz Piechota

Kumite Chłopców 16 -18 lat od 6 kyu
2 m-ce Filip Dyrla

 

2011.10.21 Fotorelacja Seminarium z Sensei Włodzimierzem Kwiecińskim 7 dan

 

2011.10.19 Badania lekarskie

W piątek 21.10.2011r. od godz. 16.45 odbędą się badania lekarskie w gabinecie lekarskim SP nr 1, podczas badania obecność rodziców z dziećmi obowiązkowa.

 

2011.10.17 Trening Krajenka

W sobotę 22.10.2011r. w godz.10.00 - 11.15 odbędzie się trening sekcji Krajenka.

 

2011.10.13 Seminarium z Sensei Jackiem Wierzbickim 5 dan 18 - 20.11.2011r.

Seminarium odbędzie się w:

Szkoła Podstawowa nr 1 ul.Buczka 11

18.11.2011r. piątek

17.00 -18.00 - dzieci

18.15 - 19.45 - grupa starsza

Szkoła Podstawowa nr 12 ul.Lelewela 140

19.11.2011r. sobota

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - 15.00 - przerwa obiadowa

15.00 - 16.15 - dzieci

16.15 - 17.45 - grupa starsza

20.11.2011r. niedziela

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - egzaminy

 

2011.10.13 Trening sekcji Piła

Grupa średnia odrabia piątkowy trening w środę 19.10.2011r. o godz. 17.00.

 

2011.10.11 Trening sekcji Piła

W piątek 14.10.2011r. treningi w Pile nie odbędą się, Dzień Nauczyciela.

 

2011.10.11 Seminarium z Sensei Andrzej Zarzeczny 4 dan.

W dniu 09.10.2011r. odbyło się Seminarium Karate którego tematem była nauka i doskonalenie Kata Kanku Sho i Sochin, formy i bunkai prowadzone przez Sensei Andrzeja Zarzecznego 4 dan.Prowadzone treningi przez autorytet jakim jest w Karate Sensei Andrzej Zarzeczny oraz miejsce treningu - sala z lustrami - na długo pozostanie w pamięci ćwiczących.

Treningi odbyły się w FITNESS STUDIO STEP BY STEP ul. Wyspiańskiego 5/5 dzięki uprzejmości i pomocy Pań Małgorzaty i Aleksandry Juszczyk za którą serdecznie dziękujemy.

 

2011.09.26 Terminy pierwszych treningów w nowo powstałych sekcjach.

W następujących miejscowościach odbędą się spotkania organizacyjne połączone z pierwszymi treningami, na które zapraszamy rodziców wraz z dziećmi:

Miasteczko Krajeńskie -czwartek 29.09.2011r. godz. 16.30 - mała sala gimnastyczna.

Stara Łubianka - piątek 30.09.2011r. godz. 16.30- sala 18 (oraz trening na sali)

Skrzatusz - poniedziałek 03.10.2011r. godz. 16.00 - sala gimnastyczna

 

2011.09.26 Seminarium z Sensei Andrzej Zarzeczny 4 dan.

W dniu 09.10.2011r. w FITNESS STUDIO STEP BY STEP ul. Wyspiańskiego 5/5 odbędzie się Seminarium z Sensei A. Zarzeczny 4 dan:

Godziny treningów:

11.00 - 13.00 - I trening

13.00 - 14.00 - przerwa obiadowa

14.00 - 16.00 - II trening

 

2011.09.22 Badania lekarskie

Osoby zainteresowane przeprowadzeniem badań lekarskich swoich pociech proszę o zapisywanie się u Skarbnika Pana Tomasza Skury.

 

2011.09.22 Trening Białośliwie

W środę 28.09.2011r. o godz. 16.00 w odbędzie się zebranie organizacyjne w szkolnej świetlicy wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w zajęciach karate.Po zebraniu odbędzie się w sali gimnastycznej pierwszy trening.Zapraszamy na spotkanie Rodziców wraz z pociechami.

 

2011.09.18 Japan Fest 4/ Seminarium karate tradycyjnego z sensei Włodzimierzem Kwiecińskim w Szczecinie.

Szczegóły tutaj.

 

2011.09.14 ZAPISY 2011

Trzcianka:

-piątek (16.09.2011) w godz.17 - 18.00,

-Hala Sportowo-Widowiskowa, salka konferencyjna.

Stara Łubianka:

-środa (21.09.2011) w godz. 12.00 - 16.30

-Zespół Szkół ul. Polna

Zapisy we wszystkich sekcjach trwają przez cały miesiąc wrzesień podczas zajęc.

 

2011.09.14 UWAGA ZMIANA KONTA BANKOWEGO

Dane nowego konta:

PKO BP 51 1020 3844 0000 1202 0124 5570

 

2011.09.11 Treningi sekcji Krajenka i Złotów

Treningi sekcji Krajenka zaczynają się w poniedziałek 12.09.2011r. o godz. 15.00 a sekcji Złotów o godz. 17.00

 

2011.09.08 Treningi sekcji w Pile

Treningi w Pile zaczynamy od wtorku (13.09.2011r.):

- grupa początkująca godz. 17.00

- grupa średniozaawansowana 18.15

- grupa zaawansowana 19.15

 

2011.08.26 Zebranie członków klubu

W dniu 07.09.2011r. środa o godz.18.00 odbędzie się spotkanie członków klubu.

 

2011.08.25 ZAPISY 2011

Tradycyjnie wraz z nowym rokiem szkolnym zaczynamy zapisy w Naszym Klubie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku od lat 6 do 106, zarówno chłopców jak i dziewczęta, młodzież oraz osoby dorosłe. Powstaną nowe grupy dla początkujących. W każdej z sekcji odbędą się po dwa spotkania organizacyjne aby umożliwić zapisanie się każdemu zainteresowanemu. Szczegóły zapisów w poszczególnych sekcjach:

Piła:

- wtorek (06.09.2011) oraz środa (07.09.2011) godzina 17.00,

- miejsce: sala sportowa SP nr 1 w Pile, ul. Buczka 11.

Złotów:

- poniedziałek (05.09.2011) oraz czwartek (08.09.2011) godzina 17.45,

- miejsce: SP nr 1 w Złotowie, ul. Bohaterów Westerplatte 9.

Krajenka:

- poniedziałek (05.09.2011) oraz czwartek (08.09.2011) godzina 16.00,

- miejsce: SP im. Marii Konopnickiej w Krajence, ul. Bydgoska 3.

Wysoka:

- poniedziałek (05.09.2011), w godz. 14-17,

- Szkoła Podstawowa w Wysokiej.

Szydłowo

-wtorek (06.09.2011) w godz. 14 - 17,

-Zespół Szkół, część sportowa szkoły.

Białośliwie:

-poniedziałek (12.09.2011) w godz. 11.45 - 17.00,

-Szkoła Podstawowa w Białośliwiu.

Trzcianka:

-piątek (16.09.2011) w godz.17 - 18.00,

-Hala Sportowo-Widowiskowa, salka konferencyjna.

 

2011.07.27 Obóz Podczele 2011

Zdjęcia z aparatu Pani Magdy.

 

2011.07.15 Obóz Podczele 2011

Podczas tegorocznego obozu mieliśmy przyjemność popróbować swoich sił w Ju Jitsu którego treningi przeprowadził Sensei Jacek Wierzbicki 5 dan, trenowaliśmy z karatekami z Niemiec i USA. Rozegraliśmy 4 wygrane mecze piłki nożnej z Harcerzami z Warszawy (6 -2 chłopcy młodsi) i karatekami z Jeleniej Góry(10 -1 chłopcy młodsi, 8 - 0 młodzież i 1- 0 dziewczynki ).

Film z występów artystycznych tutaj. galeria poniżej.

 

 

2011.07.04 Podczele 2011

Dojechaliśmy szczęśliwie, jesteśmy po pierwszym treningu, basenie i dwóch posiłkach. Telefony dostępne od godz. 9.00 - 9.30 w wyjątkowych sytuacjach telefon do Sensei Jarosław Skura 605-889-108.

 

2011.06.18 - Letni obóz Podczele 2011

Przypominamy, iż podstawowe informacje na temat obozu znajdują się tutaj.

Wyjazd: 04.07.2011 (poniedziałek)
Zbiórka: godzina 06:45 przed Dworcem PKP w Pile
Odjazd: Piła godzina 07:36, pociąg osobowy
Przyjazd: Kołobrzeg godzina 10:36 (czas podróży: 3h),

Powrót: 14.07.2011 (czwartek)
Odjazd: Kołobrzeg godzina 14.37, pociąg osobowy
Przyjazd: Piła godzina 17:34 (czas podróży 2h 57min).

Wyjeżdżając pamiętaj zabrać:

- legitymacja
- dres sportowy,
- obuwie sportowe, obuwie na zmianę,
- kimono,
- strój kąpielowy / kąpielówki,
- kurtkę przeciwdeszczową,
- plecak podręczny,
- czapeczkę z daszkiem,
- w przypadku choroby lokomocyjnej środki zapobiegające,
- wszelkie zażywane lekarstwa (poinformować instruktora),
- krem do opalania z filtrem,
- uśmiech i dobry humor ;)

Regulamin letniego obozu Podczele 2011
Przestrzegać regulaminu.
Słuchać i przestrzegać postanowień ustanowionych przez wychowawców.
Zakaz samowolnego opuszczania ośrodka.
Zakaz zbliżania się do wody.
O wszystkich niepokojących sytuacjach powiadamiać niezwłocznie wychowawcę.
Uczestniczyć aktywnie w prowadzonych zajęciach.
Przestrzegać ciszy nocnej w godzinach od godz. 22 do 7.
Kontaktować się poprzez telefony komórkowe w wyznaczonych godzinach.
Przestrzegać planu ramowego.

 

2011.06.18 III Turniej Małego Mistrza

Przedszkolaki 9 kyu

  1. Marek Wruk     
  2. Maksym Bernasiewicz                                
  3. Piotr Suchomski             

Przedszkolaki i 1 klasa 8 -7 kyu

  1. Krzysztof Waliszewski                                         
  2. Klaudia Brzeczkowska                                         
  3. Mateusz Wiedro            

Dzieci starsze 9 kyu

  1. Laura Kubiak                                            
  2. Katarzyna Stafiniak                               
  3. Kacper Jerzak                                          

Kadeci 8 - 7 kyu

  1. Zuzanna Łobos                                       
  2. Oskar Chowra                                         
  3. Jakub Skrzypczak                                   

Kadeci 6 kyu

  1. Kacper Pich                                      
  2. Łukasz Hałuza                                 
  3. Jakub Powalisz                               

Junior młodszy

  1. Natalia Kubiak                                 
  2. Dawid Borowiak 
  3. Daria Wilk                                            
          

 

 

2011.06.16 Turniej Małego Mistrza

W dniu 18.06.2011r. o godz. 9.30 odbędzie się Turniej Małego Mistrza na który serdecznie zapraszamy członków klubu oraz rodziny.

 

2011.06.15 VI Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym, XI Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Wyniki VI Pucharu Świata w Karate Tradycyjnym
11 czerwca 2011 r., Gdynia

Kobiety
1. Justyna Marciniak - Polska (Lubelski KKT)
2. Vira Kucherenko - Ukraina
3. Maria Depta - Polska (TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki)
4. Marta Niewczas - Polska (KU AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego)
5-8
Soolmaz Abooali - USA
Dovile Aladaityte - Litwa
Marina Evans - Kanada
Kathrin Hubatsch - Niemcy

Mężczyźni
1. Damian Stasiak - Polska (TS "Sokół" Aleksandrów Łódzki)
2. Todd Parker - Kanada
3. Łukasz Wójcik - Polska (Kluczborski KK)
4. Volodymyr Sidorov - Ukraina
5-8
Dejan Nedev - Macedonia
Sasa Panic - USA
Gevorg Sargsyan - Armenia
Rodrigo Lucio de Souza - Brazylia

W pucharze świata startują zawodnicy wskazani przez Komitet Techniczny Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego (ITKF). Zawody rozgrywane są systemem pucharowym indywidualnym. Startuje 8 zawodników i 8 zawodniczek w konkurencjach technicznych (kitei, kata) i w walce bezpośredniej - muszą wykazać się wszechstronnym przygotowaniem technicznym. Zawody pucharu świata odbywają się co dwa lata.

 

 

2011.06.04 Pokaz Karate na Wyspie.

Filmy z pokazu:

Film1.

Film2.

 

2011.06.01 Zmiana godzin treningów.

Od dnia 07.06.2011r. grupa początkująca i średnia ma zajęcia we wtorek, środę i piątek na godz. 17.00 a grupa zaawansowana na godz. 18.15. Ostatnie treningi 21.06.2011r.

 

2011.06.01 Pokaz Karate na Wyspie

W dniu 04.06.2011r. podczas festynu rodzinnego na wyspie w Pile odbędą się pokazy karate sekcji Shoto.Serdecznie zapraszamy do kibicowania zawodnikom.

 

2011.05.23 Zebranie organizacyjne obóz Podczele 2011r.

W dniu 14.06.2011r. bezpośrednio po egzaminach - około godz. 18.30 - odbędzie się zebranie organizacyjne dotyczące obozu Podczele 2011.

 

2011.05.23 Egzamin na stopnie uczniowskie

W dniu 14.06.2011r. o godz 17.00 odbędzie się egzamin na stopnie uczniowskie sekcji w Pile.

 

2011.05.21Festyn rodzinny Krajenka

Pokaz karate sekcji w Krajence.

 

 

2011.05.09 - Seminarium z Sensei Jackiem Wierzbickim 5 dan w dniach 27.05 - 29.05.2011r

W miesiącu maju, podobnie jak w zeszłym roku , KKT Shoto w Pile będzie miało zaszczyt gościć w swych progach sensei Jacka Wierzbickiego 5 dan - Mistrza Świata w kumite drużynowym, trenera kadry Polski juniorów i jednego z najbardziej utytułowanych polskich zawodników. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 27 - 29 maja 2011r. (piątek-niedziela). Już dziś serdecznie zapraszamy członków KKT Shoto w Pile oraz członków innych, zaprzyjaźnionych klubów.

Seminarium odbędzie się w:

Szkoła Podstawowa nr 1 ul.Buczka 11

27.05.2011 piątek

17.00 -18.00 - dzieci

18.15 - 19.45 - grupa starsza

Szkoła Podstawowa nr 12 ul.Lelewela 140

28.05.2011 sobota

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - 15.00 - przerwa obiadowa

15.00 - 16.15 - dzieci

16.15 - 17.45 - grupa starsza

29.05.2011 niedziela

10.00 - 11.15 - dzieci

11.30 - 13.00 - grupa starsza

13.00 - egzaminy

 

2011.05.05 Treningi

W dniu 10.05.2011r. grupa średnia przychodzi na trening grupy początkującej na godz. 17.00.

 

2011.04.28 Odrabiamy treningi

W piątek 29.04.2011r. grupa początkująca przychodzi na trening grupy średniej na godz. 17.00 a w środę 04.05.2011r. grupa średnia przychodzi na zajęcia grupy początkującej na godz. 17.00.

 

2011.04.21 Wielkanoc

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie dla wszystkich członków klubu, rodzin i przyjaciół życzy:

Prezes Zarządu KKT Shoto

Jarosław Skura

 

2011.04.21 Przerwa świąteczna

W piątek 22.04.2011r. i wtorek 26.04.2011r. treningi nie odbędą się. W środę 27.04.2011r. grupa średnia przychodzi na trening grupy początkującej na godz. 17.00.

 

2011.04.20 Spotkanie sprawozdawczo - wyborcze

W dniu 10.05.2011r. o godz. 18.30 w SP nr 1 przy ul.Buczka 11 odbędzie się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze członków KKT Shoto. Obecność pełnoletnich członków KKT Shoto obowiązkowa.

Prezes Zarządu KKT Shoto

Jarosław Skura

 

2011.04.18 Turniej eliminacyjny Września

W dniu 16 kwietnia br. zawodnicy KKT Shoto startowali w VIII Turnieju Eliminacyjnym Dzieci i Młodzieży do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Okręgu Wlkp. w Karate Tradycyjnym we Wrześni, zdobywając pięć medali (1 złoty , 4 brązowe).
Cieszy postawa Zuzanny Łobos, która w tym sezonie w każdych zawodach stała na podium a w kategorii chłopców swój pierwszy medal na imprezie tej rangi zdobył Łukasz Hałuza. W kategorii junior Arkadiusz Palacz i Filip Dyrla zdobywając kolejne medale udowodnili, że powołanie na zgrupowania Kadry Narodowej juniorów w Dojo Stara Wieś nie było przypadkowe.

Zdobycze medalowe naszych zawodników:
Zuzanna Łobos 3 miejsce w kata
Łukasz Hałuza 3 miejsce w kata
Dawid Wnuk junior mł. 3 m w kogo kumite
Arkadiusz Palacz junior 1 miejsce w kumite
Filip Dyrla junior 3 miejsce w kumite
Kamil Kędzierski junior 4 miejsce w kumite

 

2011.04.15 100 pytań do p.Jarosława Skury

W dniu 23.03.2011 w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się spotkanie z cyklu "Życie z pasją - 100 pytan do..." Gościem spotkania był posiadacz trzeciego stopnia mistrzowskiego Sensei Jarosław Skura ,który na co dzień jest instruktorem w Klubie Karate Tradycyjnego "Shoto" w Pile. Uczniowie mieli okazję poznać historię i techniki sztuki samoobrony, jaką jest karate.Spotkanie uatrakcyjnił pokaz uczniów SP 4 w Pile, którzy trenują pod okiem p.Jaroslawa Skury. Swoje umiejętności karate zaprezentowali: Łukasz i Mateusz Hałuza oraz Łukasz Piechota. Dla Sensei Jarosława Skury był to powrót do miejsca, gdzie przed 25 laty stawiał swoje pierwsze kroki w Karate Tradycyjnym.Organizator spotkania: p.Anna Bernasiewicz

Pobrano z: www.sp4.pila.pl

 

 

20110415 2011041520110415

 

 

2011.04.06 Trening Złotów

W sobotę 09.04.2011r. o godz. 10.00 odbędzie się trening sekcji w Złotowie.

 

2011.03.01 Letni obóz Podczele 2011

W związku z dużym zainteresowaniem obozem letnim przypominamy że termin zapisów - zostało 10 wolnych miejsc - upływa 30.04.2011r. Szczegóły tutaj.

 

2011.03.27 Wratislavia Cup

W dniu 19.03.2011r. we Wrocławiu odbyła się czwarta edycja Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży "Wratislavia Cup 2011". W zawodach startowało ponad 400 zawodników z Polski, Czech, Litwy i Ukrainy. KKT Shoto reprezentowała czwórka zawodników: Zuzanna Łobos, Mateusz Hałuza, Filip Dyrla i Arkadiusz Palcz. Najlepiej spisali się Zuzanna Łobos, która w swojej kategorii wiekowej do 7 kyu zajęła 2 miejsce i Mateusz Hałuza, który w najliczniejszej grupie - 80 zawodników - odpadł przed samym finałem przegrywając jednym punktem. Filip Dyrla i Arkadiusz Palacz - mimo zmiany kategorii wiekowej i pierwszym starcie w Juniorach - stoczyli wyrównane i pasjonujące pojedynki z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Obaj nasi zawodnicy zostali powołani na szkolenia Kadry Narodowej Juniorów i w dniach 10.03 - 13.03.2011r. uczestniczyli w zgrupowaniu w Dojo Stara Wieś.

Pojedynek Filipa Dyrli tutaj.

 

 

2011.03.03 Trening Złotów

W dniu 05.03.2011r-sobota- o godz. 10.15 odbędzie się trening sekcji w Złotowie.

 

2011.03.01 Wyniki Strefowych eliminacji do Mistrzostw Polski.

W minioną sobotę odbyły się w Pile strefowe eliminacje do Mistrzostw Polski.W "szranki" na macie stanęło około 170 zawodników z Poznania, Wrześni, Gniezna, Koszalina, Szczecina, Sławna, Złotowa, Krajenki, Skórki i Piły. Doborowa obsada turnieju gwarantowała wysoki poziom rozgrywanych pojedynków, a atmosfera dopingu stworzona przez "fancluby" przybyłe za zawodnikami niezapomniane emocje.Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Klaudia Piórek z AKT "Samuraj" Gniezno która zajęła 1 miejsce w konkurencji kata i ko - go kumite w swojej kategorii wiekowej a najlepszym zawodnikiem Dawid Wnuk z KKT Shoto Piła, który w swojej kategorii wiekowej zajął 1 miejsce w ko - go kumite i 2 miejsce w kata. Tytuł artykułu w Tygodniku Nowym - "Shoto znowu zachwycił" nie miałby racji bytu gdyby nie pomoc naszych sponsorów i ludzi czynnie pomagających klubowi za co serdecznie dziękujemy Państwu.

Prezydent Miasta Piła Pan Piotr Głowski

Urząd Miasta Piła

Marzenna Urbaniak Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1

Dyrektor Piotr Grzes -Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego siedziba w Stobnie

Bogdan Matuszewski Firma Bentawet

Edmund Lewiński Prezes Philips Lighting Poland S.A. w Pile

Tadeusz Makulski-serwis oponiarski

Julian Wojnarowski-zakład mechaniki pojazdowej

Ogólnopolska Telewizja Kablowa Vectra

ExpressTV -Kamil Ceranowski

Małgorzata Juszczyk- Fitnes Studio Step By Step

"DARX" Szkoła nauki jazdy

Jaro -Sport- Jarosław Skura

Agata Łobos

Krzysztof Hryckiewicz--PPHU Ekspert

Przemysław Maliński

Tomasz Kułak

Arkadiusz Kamiński

Agnieszka Hałuza

Aleksandra Juszczyk

Ks.Krzysztof Karwasz

Grzegorz Drabowicz

Sławomir Stelcer

Tomasz Skura

Przemysław Bączkowski

Ryszard Michalski

Lista konkurencji

6 lat i młodsi kata

1.Wojciech Zjawin Poznańska Akademia Karate

2.Antoni Jaruchowicz Poznańska Akademia Karate

3.Michał Kledzik KKT Shoto Piła

7 - 8 lat 9 kyu kata

1.Gabriela Górecka Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

2.Antoni Kaszkiewicz Poznańska Akademia Karate

3.Nicolas Grek KKT "Orzeł" Poznań

4.Stanisław Sendlak KKT Shoto Piła

7 - 8 lat od 8 kyu kata

1.Kacper Słowik Poznańska Akademia Karate

2.Wojciech Nowakowski Poznańska Akademia Karate

3.Antoni Jabłoński Sławieński Klub Karate Tradycyjnego

9 - 10 lat chłopcy kata

1.Mateusz Wróż KKT "Orzeł" Poznań

2.Albert Chudy AKT "Samuraj" Gniezno

3.Jakub Szuper UKS SP 35 "Pomerania-Szczecin"

9 -10 lat dziewczynki kata

1.Oliwia Osuch Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

2.Maria Blandzi KKT "Orzeł" Poznań

3.Kamila Kałucka KKT "Orzeł" Poznań

4.Zuzanna Łobos KKT Shoto Piła

11 - 12 lat chłopcy do 6 kyu kata

1.Wiktor Gmerek Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

2.Wojciech Półrolniczak Poznańska Akademia Karate

3.Mateusz Hałuza KKT Shoto Piła

4.Kacper Pich KKT Shoto Piła

11 - 12 lat od 5 kyu kata

1.Wojciech Franek AKT "Samuraj" Gniezno

2.Wiktor Jarmonik KKT "Orzeł" Poznań

3.Marcel Ceglarek Akademicki Klub Karate Tradycyjnego w Koszalinie

11 - 12 lat dziewczynki kata

1.Karolina Weyna KKT "Orzeł" Poznań

2.Olimpia Back Akademicki Klub Karate Tradycyjnego w Koszalinie

3.Julia Jacher Akademicki Klub Karate Tradycyjnego w Koszalinie

13 - 15 lat chłopcy, kata do 7 kyu

1.Andrzej Fornalik Poznańska Akademia Karate

2.Dawid Wnuk KKT Shoto Piła

3.Wojciech Kowalczyk Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

13 - 15 lat chłopcy kata od 6 kyu

1.Kamil Sokolski Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

2.Arsenij Karpow UKS SP 35 "Pomerania-Szczecin"

3.Sebastian Zdunek Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

13 -15 lat chłopcy ko-go kumite

1.Dawid Wnuk KKT Shoto Piła

2.Arsenij Karpow UKS SP 35 "Pomerania-Szczecin"

3.Miłosz Każmierczak Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

13 -15 lat dziewczynki kata

1.Klaudia Piórek AKT "Samuraj" Gniezno

2.Aleksandra Politowicz AKT "Samuraj" Gniezno

3.Joanna Piórek AKT "Samuraj" Gniezno

13 - 15 lat dziewczynki ko-go kumite

1.Klaudia Piórek AKT "Samuraj" Gniezno

2.Kinga Ligenza KKT Shoto Piła

3.Joanna Piórek AKT "Samuraj" Gniezno

4.Cyntia Kapczyńska KKT Shoto Piła

Senior kata

1.Mikołaj Majchrzak AKT "Samuraj" Gniezno

2.Mateusz Lewandowski Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

3.Kamil Jachnik Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

Senior Kumite

1.Jakub Parchanowicz Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

2.Mateusz Lewandowski Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego " ORZEŁ" Września

3.Mateusz Szczepaniak KKT "Orzeł" Poznań

 

 

 

2011.02.24 W czwartek 24.02.2011r. trening w Złotowie ODWOŁANY.

 

2011.02.23 Trening grupy średniej w piątek zostaje przeniesiony z godz. 17.15 na godz. 18.00.

 

2011.02.14 Plebiscyt na Najlepszych Zawodników w Karate Tradycyjnym 2010

Relacja tutaj.

 

2011.02.11 Strefowe eliminacje do Mistrzostw Polski 26.02.2011r.

Turniej rozpoczyna się o godz. 10.00, sala gimnastyczna-ul.Buczka 11-i szatnie czynne będą od godz. 8.00.

 

2011.02.06 ExpressTV

Relacja z Turnieju Noworocznego tutaj.

 

2011.02.03 Obóz letni Podczele

Podstawowe informacje tutaj.

 

2011.02.03 Strefowe eliminacje do Mistrzostw Polski

W dniu 26.02.2011r. KKT Shoto organizuje jedną z eliminacji do Mistrzostw Polski. W zawodach startować może każdy chętny członek KKT Shoto, poniżej kategorie wiekowe.

1. 6 lat i młodsi

2. 7 - 8 lat

3. 9 - 10 lat do 6kyu, chłopcy i dziewczynki w osobnych grupach

4. 9 - 10 lat 5 - 1kyu, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

5. 11 -12 lat do 6 kyu, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

6. 11 - 12 lat 5 - 1 kyu, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

7. 13 - 15 lat do 7 kyu, kata, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

8. 13 - 15 lat 6 - 1kyu, kata, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

9. 13 - 15 lat ko - go kumite,chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

10. 16 - 18 lat kata, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

11. 16 -18 lat kumite,chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

12. Senior kata, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

13. Senior kumite, chłopcy dziewczynki w osobnych grupach

 

2011.01.31 Wyniki Turnieju Noworocznego

W minioną sobotę, 29.01.2011r. odbył się Turniej Noworoczny. W zawodach udział wzięło 120 zawodniczek i zawodników z Piły, Złotowa, Krajenki i Skórki. Na słowa uznania zasługują najmłodsi niespełna 5-letni zawodnicy Mikołaj Koterman i Maciej Czamański, którzy urzekli widownię swoją odwagą i opanowaniem technik Karate. Były i śmiech, i łzy a każde starcie nagradzano burzą oklasków zgromadzonych rodzin.

Serdecznie dziękujemy sponsorom i przyjaciołom klubu za wsparcie i pomoc w organizacji zawodów:

Urząd Miasta Piły

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Marzenna Urbaniak

Ogólnopolska Telewizja Kablowa Vectra i ExpressTV

Wytwórnia Mieszanek Mineralnych Bogdan Matuszewski

Fitness Studio Step by Step Małgorzata Juszczyk

Piekarnia Sezam Teresa i Wiesław Jankowscy

Dachmar Marek Teda

Flak-Pol Krzysztof Baranowski

Piotr i Paweł - Mirosław Szostak

Sklep Spożywczy w Skórce - Państwo Widawscy

Tygodnik Nowy

Pani Aleksandra Juszczyk

Pani Agnieszka Hałuza

 

Lista medalistów i kategorie:
PRZEDSZKOLAKI
1.Marek Wruk - Krajenka
2.Michał Kledzik - Piła
3.Kacper Jasiński -Piła

DZIECI 9 - 7KYU
1.Klaudia Brzeczkowska - Krajenka
2.Patryk Teda - Piła
3.Krzysztof Waliszewski -Krajenka

POCZĄTKUJĄCY 9 KYU
1.Łukasz Piechota - Piła
2.Kacper Jerzak - Skórka
3.Wiktoria Widawska -Skórka

MŁODZIKI 9 - 7KYU
1.Zuzanna Łobos - Piła
2.Bartosz Gliniecki - Złotów
3.Martyna Koralewska -Piła

KADECI 6 KYU
1.Mateusz Hauza - Piła
2.Kamil Borkowski - Piła
3.Dominik Juszczyk - Piła

JUNIOR MLODSZY
1.Cyntia Kapczyńska - Piła
2.Marlena Szilke - Złotów
3.Daria Wilk - Złotów
 
2011.01.26 Ferie z Karate

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia Karate Tradycyjnego z klubem "Shoto". Zajęcia odbędą się w dniach:

 

Krajenka 31.01 - 03.02.2011r. godz.10.00 Szkoła Podstawowa w Krajence
Złotów 31.01 - 03.02.2011r. godz. 12.00

Szkoła Podstawowa nr 1 ul.Bohaterów Westerplatte 9 Złotów

Skórka 31.01 - 03.02.2011r. godz. 14.00 Szkoła Podstawowa w Skórce
Piła 07.02 - 10.02.2011r. godz. 10.30 Szkoła Podstawowa nr 1 ul.Buczka 11 Piła

Zajęcia dla grupy starszej odbywać się będą w dniach 07.02 - 10.02.2011r. od godz. 17.30 - 19.00 w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul.Lelewela.

 

2011.01.15 Turniej Noworoczny

W dniu 29.01.2011r. odbędzie się Turniej Noworoczny z udziałem zawodników klubu "Shoto", start godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy rodziny zawodników i prosimy o gorący doping dla swoich pociech.

 

2011.01.10 Trening z Sensei Jackiem Wierzbickim

W dniu 21.01.2011r. o godz. 18.15 Sensei Jacek Wierzbicki poprowadzi trening grupy starszej.

TRENING Z SENSEIEM J.WIERZBICKIM ODBĘDZIE SIĘ W\W TERMINIE.

 

2011.01.03 Pięć zasad Dojo - Dojo Kun

Na treningach, jak również w życiu codziennym członków Klubu obowiązuje pięć zasad

HITOTSU JINKAKU KANSEI NI TSUTOMURU KOTO
(Po pierwsze rzecz w tym, aby doskonalić charakter.)

HITOTSU MAKOTO NO MICHI O MAMORU KOTO
(Po pierwsze rzecz w tym, aby bronić prawdziwości drogi.)

HITOTSU DORYOKU NO SEISHIN O YASHINAU KOTO
(Po pierwsze rzecz w tym, aby rozwijać siłę ducha.)

HITOTSU REIGI O OMONZURU KOTO
(Po pierwsze rzecz w tym, aby szanować etykietę.)

HITOTSU KEKKI NO YU O IMASHIMURU KOTO
(Po pierwsze rzecz w tym, aby gorącość nie przesłaniała męstwa.)

 

 

Archiwum aktualności 2010

Archiwum aktualności 2009

Archiwum aktualności 2008

Shoto Piła 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.