Klub Karate Tradycyjnego SHOTO w Pile

Kadra KKT Shoto

Sensei Jarosław Skura 3 dan (czarny pas) - główny instruktor klubu
Karate trenuje od 1986 roku. Pierwsze kroki stawiał w sekcji karate w Pile, którą prowadził sensei Mirosław Grzelak - obecnie 4 dan. W latach 1994-1996 był asystentem sensei Mirosława Grzelaka i prowadził wraz z nim zajęcia karate w klubie Natan w Pile. W 1995 roku zdobył stopień mistrzowski - 1 dan u sensei Włodzimierza Kwiecińskiego - obecnie 8 dan. Bierze czynny udział w zawodach sportowych, seminariach krajowych i międzynarodowych prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli karate takich jak sensei H. Nishiyama 9 dan, sensei H. Shirai 9 dan, sensei W. Kwieciński 8 dan, sensei A .Rokah 7 dan, sensei J.Wierzbicki 5 dan, sensei M. Ramus 5 dan.
Daria Wilk 1 dan (czarny pas) - instruktor
Przygodę z karate rozpoczęła w 2009 roku w sekcji Złotowskiej KKT Shoto. W maju 2014 pomyślnie zdała egzamin na pierwszy stopień mistrzowski (1 DAN). W sierpniu 2014 ukończyła kurs instruktora karate. Bierze czynny udział w zawodach sportowych, seminariach krajowych i międzynarodowych prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli karate.

Tomasz Skura 1 dan (czarny pas) - instruktor, instruktor samoobrony
Karate trenuje od 2006 roku. W 2015 roku uzyskał tytuł instruktora samoobrony, w grudniu 2015 zdał pomyślnie egzamin u sensei Włodzimierza Kwiecińskiego na stopień mistrzowski (1 DAN). Bierze czynny udział w seminariach krajowych i międzynarodowych prowadzonych przez najwybitniejszych nauczycieli karate takich jak Włodzimierz Kwieciński 8 dan, Avi Rokah 7 dan, Jacek Wierzbicki 5 dan.

Programy sportowe

Program Sportowy Talent Program Sportowy Talent

Tu honorujemy karty

Jestemy czonkiem OK System

Przyjaciele KKT Shoto

Urząd Miasta w Pile Powiat Pilski Urząd Miasta w Pile ITegro Zakłady Mięsne HS Rueda Dziennik Nowy Express TV Eko konsulting

© KKT Shoto w Pile

Klub Karate Tradycyjnego SHOTO w Pile

Strona wykonana przez KONEST