Lista startowa

A1 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2012-2011 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Hanna RohdeCZARNE0 kyu2011
Julia BiroszCZARNE0 kyu2011
Emilia GalantyCZARNE0 kyu2011
Maja LipińskaCZARNE0 kyu2011
Oliwia StradomskaCZARNE0 kyu2011
Hanna WojciechowskaCZARNE0 kyu2011
Hanna ŻyłkaKRAJENKA0 kyu2011
Lena MarlewskaKRAJENKA0 kyu2011
Lena KowalskaKRAJENKA0 kyu2011
Zofia DałkowskaPIŁA0 kyu2012
Marta Wala-KobierowskaWYSOKA0 kyu2011
Martyna MichałekZŁOTÓW0 kyu2011
Serena GamibrodzkaZŁOTÓW0 kyu2012
Maja EjsmondCZARNE0 kyu2011

A2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2013-2012 stopnie

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Cezary KoniecznyBIAŁOŚLIWIE0 kyu2012
Szymon KosakowskiBIAŁOŚLIWIE0 kyu2012
Dominik WirkusCZARNE0 kyu2012
Maciej PudrysCZARNE0 kyu2012
Wojciech GrzonkaCZARNE0 kyu2012
Jakub PudzianowskiCZARNE0 kyu2012
Wiktor MichałkiewiczCZARNE0 kyu2012
Maciej CichońPIŁA0 kyu2012
Wojciech CzerwińskiPIŁA0 kyu2013
Oliwier Wala-KosickiWYSOKA0 kyu2012
Filip SeefeldZŁOTÓW0 kyu2012
Kacper MichałekZŁOTÓW0 kyu2012
Mikołaj MichałekZŁOTÓW0 kyu2012

A3 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2011 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Marcel SzastCZARNE0 kyu2011
Ksawery SatyłaCZARNE0 kyu2011
Patryk WinnickiCZARNE0 kyu2011
Mikołaj GórczewskiCZARNE0 kyu2011
Oliwier WięckowskiCZARNE0 kyu2011
Nikodem PiotrowskiCZARNE0 kyu2011
Sebastian MadeckiKRAJENKA0 kyu2011
Bartosz KaszniaKRAJENKA0 kyu2011
Jakub GumiennyKRAJENKA0 kyu2011
Oskar PaluszkiewiczKRAJENKA0 kyu2011
Aleksander KrólSKÓRKA0 kyu2011
Marcel GindaZŁOTÓW0 kyu2011
Jakub NowakKRAJENKA0 kyu2011
Szymon RydelskiPIŁA0 kyu2011

A4 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2010-2009 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Magdalena PawlakPIŁA0 kyu2009
Lena KonarskaPIŁA0 kyu2009
Lilianna SzklarekPIŁA0 kyu2009
Martyna BębasPIŁA0 kyu2010
Nadia ŁuczyńskaWIĘCBORK0 kyu2009
Paulina PająkWIĘCBORK0 kyu2010
Zuzanna BruskaWYSOKA0 kyu2009
Anna KleczkaWYSOKA0 kyu2009
Oliwia PiwkoWYSOKA0 kyu2010
Atena WojtasWYSOKA0 kyu2010
Nadia ChrapkowskaWYSOKA0 kyu2010

A5 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2010-2009 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Hubert KosakowskiBIAŁOŚLIWIE0 kyu2010
Jakub BiczKRAJENKA0 kyu2009
Radosław KowalskiKRAJENKA0 kyu2010
Stanisław WalczakPIŁA0 kyu2009
Mikołaj BębasPIŁA0 kyu2010
Hubert KucznierPIŁA0 kyu2010
Dominik DrzewieckiSKÓRKA0 kyu2009
Partyk HaderWYSOKA0 kyu2010
Jakub FabiśWYSOKA0 kyu2010
Antoni FredrychWYSOKA0 kyu2010
Szymon KuropatwaWYSOKA0 kyu2010
Kornel Wala-KosickiWYSOKA0 kyu2010
Jakub MichałekZŁOTÓW0 kyu2010
Ksawery SieczkarekZŁOTÓW0 kyu2010
Cyprian SieczkarekZŁOTÓW0 kyu2010
Jędrzej Pulit-CzajkaZŁOTÓW0 kyu2010

A6 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2008-2006 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Sylwia StrószewskaPIŁA0 kyu2007
Nicole GrabowskaPIŁA0 kyu2008
Antonina SchmidtWIĘCBORK0 kyu2007
Zuzanna SeefeldZŁOTÓW0 kyu2007

A7 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008-2006 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Tobiasz MilaPIŁA0 kyu2008
Cyprian MrózWIĘCBORK0 kyu2008
Kamil PająkWIĘCBORK0 kyu2008
Filip MuellerWIĘCBORK0 kyu2008
Nikodem NagengastWYSOKA0 kyu2008

A8 - kategoria: OPEN rocznik 2005-2004 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Michał BołżanWYSOKA0 kyu2004
Aron NowakWYSOKA0 kyu2005
Laura KonarskaPIŁA0 kyu2004

B1 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2010-2009 stopnie 8 kyu do 7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Iga KubackaBIAŁOŚLIWIE7 kyu2009
Ksenia GwizdowskaBIAŁOŚLIWIE8 kyu2009
Maria ŻakKRAJENKA8 kyu2010
Zuzanna GrygierPIŁA8 kyu2010
Nikola WidawskaSKÓRKA7 kyu2010
Julia SroczyńskaSKÓRKA8 kyu2010

B2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2011-2008 stopnie 9 kyu do 8 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Karol GorzuchBIAŁOŚLIWIE8 kyu2010
Michał ScharwerkBIAŁOŚLIWIE8 kyu2010
Wiktor SmodisKRAJENKA8 kyu2010
Wojciech KamińskiPIŁA8 kyu2009
Adam KnapPIŁA SP78 kyu2009
Mikołaj ObaraWIĘCBORK8 kyu2009
Szymon JanczukowiczPIŁA8 kyu2011
Wojciech MichałkiewiczCZARNE9 kyu2008
Ignacy NowickiZŁOTÓW9 kyu2008

B3 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2010-2009 stopnie 7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Mikołaj ByłeńCZARNE7 kyu2009
Maciej NadstazikCZARNE7 kyu2010
Aleksander WasilukKRAJENKA7 kyu2010
Jan JankowskiSKÓRKA7 kyu2009
Jakub KrollZŁOTÓW7 kyu2009
Kacper GóreckiZŁOTÓW7 kyu2009
Ksawery TandeckZŁOTÓW7 kyu2010

B4 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2008-2006 stopnie 8 kyu do 7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Julia GorzuchBIAŁOŚLIWIE8 kyu2008
Tatiana FifielskaKRAJENKA7 kyu2008
Wanessa RatajczykWIĘCBORK8 kyu2006
Nadia KnitterZŁOTÓW8 kyu2008
Sara PanglischZŁOTÓW8 kyu2008

B5 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008-2006 stopnie 8 kyu do 7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Jakub ScharwerkBIAŁOŚLIWIE8 kyu2007
Dominik MarekCZARNE8 kyu2008
Miłosz LenartPIŁA8 kyu2007
Krystian JasińskiPIŁA7 kyu2008
Nikodem SzkudlarekSKÓRKA8 kyu2007
Cyprian MarczakWYSOKA8 kyu2008
Piotr JeziorZŁOTÓW7 kyu2007
Marcin WikaZŁOTÓW8 kyu2008
Bartosz TetzlaffZŁOTÓW7 kyu2008

B6 - kategoria: OPEN rocznik 2001-1974 stopnie 8 kyu do 5 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Daria JanczukowiczPIŁA8 kyu2001
Sara MiężałCZARNE5 kyu2000
Teresa GwizdowskaBIAŁOŚLIWIE7 kyu1974
Łukasz JackowiakPIŁA6 kyu1991

C1 - kategoria: OPEN rocznik 2008-2006 stopnie 6 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Martyna KurczyńskaZŁOTÓW6 kyu2008
Zofia MieszczakWIĘCBORK6 kyu2009
Antoni PawlickiPIŁA SP76 kyu2009
Jakub KubackiBIAŁOŚLIWIE6 kyu2007
Oskar PuchałaCZARNE6 kyu2007
Bartosz AleksandrowiczCZARNE6 kyu2008
Marcel KołdejPIŁA6 kyu2007
Kamil TessmerPIŁA6 kyu2007
Konrad ŁyżwińskiPIŁA6 kyu2007
Jakub PiotrowskiPIŁA6 kyu2007
Kamil SkrobotPIŁA6 kyu2008
Denis StaniszewskiSKÓRKA6 kyu2007
Miłosz KubówZŁOTÓW6 kyu2006

C2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2008-2006 stopnie 5 kyu do 4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Wiktor PuzyrCZARNE5 kyu2007
Bartłomiej PiwońskiPIŁA5 kyu2006
Jakub KujawaPIŁA5 kyu2007
Mateusz HasWIĘCBORK4 kyu2006
Antoni DąbrowskiZŁOTÓW5 kyu2006

C3 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2005-2004 stopnie 6 kyu do 4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Alicja SkrobotPIŁA5 kyu2005
Hanna KarolczakPIŁA5 kyu2005
Teresa WiatrowskaPIŁA5 kyu2005
Julia PikulikZŁOTÓW5 kyu2004

C4 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2005-2004 stopnie 6 kyu do 4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Piotr SuchomskiPIŁA4 kyu2004
Kajetan WojnickiPIŁA5 kyu2005
Franciszek MorawskiPIŁA4 kyu2005
Jakub OblińskiPIŁA4 kyu2005
Łukasz KrzyżaniakPIŁA5 kyu2005
Michał HasWIĘCBORK4 kyu2005
Sebastian TeuszZŁOTÓW5 kyu2004

C5 - kategoria: OPEN rocznik 2003-2002 stopnie 6 kyu do 4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Kinga KledzikPIŁA4 kyu2003
Kinga KotowiczZŁOTÓW5 kyu2003
Mateusz BocianPIŁA6 kyu2003
Wojciech ChrzanZŁOTÓW5 kyu2003

D1 - kategoria: OPEN rocznik 2004-2001 stopnie 3 kyu do 1 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Marek WrukKRAJENKA3 kyu2004
Stanisław SendłakKRAJENKA3 kyu2004
Jakub SkuraPIŁA3 kyu2004
Alicja MuszyńskaPIŁA3 kyu2003
Patryk PikulikZŁOTÓW3 kyu2002
Michał HernikZŁOTÓW3 kyu2001
Michał WilkZŁOTÓW3 kyu2002