Lista startowa

A1 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2012-2010 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Cezary AndruszkiewiczWIĘCBORK0 kyu2010
Mikołaj KucharskiWIĘCBORK0 kyu2010
Wiktor MichałkiewiczCZARNE0 kyu2012

A2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2011-2010 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Szymon JanczukowiczPIŁA9 kyu2011
Mateusz CiozdaZŁOTÓW9 kyu2010
Karol GorzuchBIAŁOŚLIWIE9 kyu2010
Seweryn NiewiadomskiCZARNE9 kyu2010
Szymon SobiegrajCZARNE9 kyu2010
Tomasz TomkoCZARNE9 kyu2010
Michał KierzekKRAJENKA9 kyu2010
Modest SamborskiPIŁA9 kyu2010
Nataniel StefenPIŁA9 kyu2010

A3 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2011-2010 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Julia SroczyńskaSKÓRKA9 kyu2010
Zuzanna GrygierPIŁA9 kyu2010

A4 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2011-2010 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Michał ScharwerkBIAŁOŚLIWIE8 kyu2010
Maciej NadstazikCZARNE8 kyu2010
Seweryn MarekCZARNE8 kyu2010
Aleksander WasilukKRAJENKA8 kyu2010
Franciszek GraduszewskiKRAJENKA8 kyu2010
Oliwier MielkeKRAJENKA8 kyu2010
Wiktor SmodisKRAJENKA8 kyu2010
Łukasz CharmacińskiPIŁA7 kyu2010
Tomasz CharmacińskiPIŁA7 kyu2010
Ksawery TandeckZŁOTÓW7 kyu2010

B1 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2009-2008 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Bartek KucharskiWIĘCBORK0 kyu2009
Filip MasiakWIĘCBORK0 kyu2009
Adrian BodnarZŁOTÓW0 kyu2009
Jakub KramuszkeZŁOTÓW0 kyu2008
Wojciech MichałkiewiczCZARNE0 kyu2008
Filip MuellerWIĘCBORK0 kyu2008
Cyprian MarczakBIAŁOŚLIWIE0 kyu2008
Franciszek BartoszakBIAŁOŚLIWIE0 kyu2008

B2 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2009-2008 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Agata OlejnikWIĘCBORK0 kyu2009
Martyna SzewczukZŁOTÓW0 kyu2008
Joanna GniotBIAŁOŚLIWIE0 kyu2008

B3 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2009-2008 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Michał StelmachCZARNE9 kyu2009
Kacper Dąbek-SućkoPIŁA9 kyu2009
Kacper StefenPIŁA9 kyu2009
Wojciech KamińskiPIŁA9 kyu2009
Bartosz CiozdaZŁOTÓW9 kyu2008
Marcin WikaZŁOTÓW9 kyu2008
Alex GawerskiPIŁA9 kyu2008
Ignacy NowickiZŁOTÓW9 kyu2008

B4 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2009-2008 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Nadia KnitterZŁOTÓW9 kyu2008
Sara PanglischZŁOTÓW9 kyu2008
Julia GorzuchBIAŁOŚLIWIE9 kyu2008

B5 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2009-2008 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Mikołaj ByłeńCZARNE8 kyu2009
Mikołaj ObaraWIĘCBORK8 kyu2009
Wojciech BuczkowskiPIŁA SP47 kyu2009
Antoni PawlickiPIŁA SP77 kyu2009
Jakub KrollZŁOTÓW7 kyu2009
Kacper GóreckiZŁOTÓW7 kyu2009
Dominik DoboszBIAŁOŚLIWIE8 kyu2009
Adam KnapPIŁA SP78 kyu2009
Krystian JasińskiPIŁA7 kyu2008
Cezary SidorczukPIŁA SP77 kyu2008
Gracjan NisiewiczPIŁA SP77 kyu2008
Bartosz TetzlaffZŁOTÓW7 kyu2008
Dominik MarekCZARNE8 kyu2008
Paweł GraduszewskiKRAJENKA8 kyu2008
Nikodem SzkudlarekSKORKA8 kyu2008
Jan JankowskiSKÓRKA8 kyu2009

B6 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2009-2008 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Iga KubackaBIAŁOŚLIWIE7 kyu2009
Marcelina KuszewskaWIĘCBORK7 kyu2009
Ksenia GwizdowskaBIAŁOŚLIWIE8 kyu2009
Nikola KuklińskaWIĘCBORK8 kyu2008
Nikola WidawskaSKÓRKA8 kyu2009
Kinga KolankoKRAJENKA8 kyu2008
Tatiana FifielskaKRAJENKA8 kyu2008

B7 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2009-2008 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Maksymilian KraśniewskiCZARNE5 kyu2008
Igor SoleniewiczBIAŁOŚLIWIE6 kyu2008
Kamil SkrobotPIŁA6 kyu2008
Nikodem PaetkePIŁA6 kyu2008
Bartosz AleksandrowiczCZARNE6 kyu2008

B8 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2009-2008 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Zofia MieszczakWIĘCBORK6 kyu2009
Martyna KurczyńskaZŁOTÓW6 kyu2008
Maja Pęciak-OsińskaPIŁA6 kyu2009

C1 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2007-2006 stopnie 0 kyu do 0 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Bartosz PędrakCZARNE0 kyu2007
Fabian ŚwięcickiCZARNE0 kyu2007

C2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2007-2006 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Miłosz LenartPIŁA9 kyu2007
Hubert Terechów czarne9 kyu2007

C3 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2007-2006 stopnie 9 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Nicola KapuścińskaPIŁA9 kyu2006

C4 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2007-2006 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Denis StaniszewskiSKÓRKA7 kyu2007
Jakub ScharwerkBIAŁOŚLIWIE8 kyu2007
Miłosz DrzewieckiSKÓRKA8 kyu2007
Piotr JeziorZŁOTÓW8 kyu2007
Mateusz SoleniewiczBIAŁOŚLIWIE7 kyu2006

C5 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2007-2006 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Zofia GraduszewskaKRAJENKA8 kyu2006
Wanessa RatajczykWIĘCBORK8 kyu2006

C6 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2007-2006 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Wiktor PuzyrCZARNE5 kyu2007
Jakub KubackiBIAŁOŚLIWIE6 kyu2007
Oskar PuchałaCZARNE6 kyu2007
Jakub KujawaPIŁA6 kyu2007
Jakub PiotrowskiPIŁA6 kyu2007
Kamil TessmerPIŁA6 kyu2007
Konrad ŁyżwińskiPIŁA6 kyu2007
Marcel KołdejPIŁA6 kyu2007
Jan WaliszewskiSKÓRKA6 kyu2007
Szymon AdamekPIŁA5 kyu2006
Mateusz HasWIĘCBORK5 kyu2006
Bartłomiej PiwońskiPIŁA6 kyu2006
Tytus KamińskiWIĘCBORK6 kyu2006
Antoni DąbrowskiZŁOTÓW5 kyu2006
Maksymilian Pęciak-OsińskiPIŁA5 kyu2007

C7 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2007-2006 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Zuzanna GniotZŁOTÓW6 kyu2007
Oliwia SiustakPIŁA6 kyu2006

D1 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2005-2004 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Franciszek MorawskiPIŁA4 kyu2005
Jakub OblińskiPIŁA4 kyu2005
Kajetan WojnickiPIŁA5 kyu2005
Łukasz KrzyżaniakPIŁA5 kyu2005
Michał HasWIĘCBORK5 kyu2005
Hubert NowakowskiZŁOTÓW5 kyu2005
Piotr SuchomskiPIŁA4 kyu2004
Adrian GraczykZŁOTÓW6 kyu2004
Sebastian TeuszZŁOTÓW5 kyu2004

D2 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2005-2004 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Teresa WiatrowskaPIŁA4 kyu2005
Alicja SkrobotPIŁA5 kyu2005
Hanna KarolczakPIŁA5 kyu2005
Martyna GołębiewskaZŁOTÓW4 kyu2004
Julia PikulikZŁOTÓW5 kyu2004

D3 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2005-2004 stopnie 3-1 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Marek WrukKRAJENKA3 kyu2004
Stanisław SendłakKRAJENKA3 kyu2004
Jakub SkuraPIŁA3 kyu2004

E1 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2003-2002 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Piotr ZasuwaCZARNE5 kyu2003
Norbert KonderaPIŁA5 kyu2003
Wojciech ChrzanZŁOTÓW5 kyu2003
Mateusz BocianPIŁA6 kyu2003
Michał WilkZŁOTÓW4 kyu2002
Błażej KamińskiWIĘCBORK6 kyu2002

E2 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2003-2002 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Kinga KledzikPIŁA4 kyu2003
Nina NowakowskaZŁOTÓW6 kyu2002

E3 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2003-2002 stopnie 3-1 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Mikołaj MaciosKRAJENKA3 kyu2002
Patryk PikulikZŁOTÓW3 kyu2002

E4 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2003-2002 stopnie 3-1 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Alicja MuszyńskaPIŁA3 kyu2003

F1 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2001-2000 stopnie 8-7 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Daria JanczukowiczPIŁA8 kyu2001

F2 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2001-2000 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Michał HernikZŁOTÓW4 kyu2001

F3 - kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2001-2000 stopnie 6-4 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Sara MiężałCZARNE5 kyu2000

F4 - kategoria: CHŁOPCY rocznik 2001-2000 stopnie 3-1 kyu

Imię i nazwiskoSekcjaStopieńRocznik
Paweł KupilasBIAŁOŚLIWIE2 kyu2000